Makarenko Gliding 2019 29.06. - 14.07.2019 Partizánske - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
80 0 44 44 36

Riadni pretekári

Club Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Marinčák Martin Slovakia
Prešov
Club Class VSO 10 10
2. Hupka Peter Slovakia
AK Nitra
Club Class C-101A Pegase 101
3. Vyletel Jozef Slovakia
Očová
Club Class VSO-10 18
4. Okoš Maroš Slovakia
Prešov
Club Class VSO-10 75
5. Klepac Peter Slovakia
Nitra
Club Class Astir CS 78
6. Zubák Ján Slovakia
Partizánske
Club Class VSO-10 82
7. Szabó Marián Slovakia
Air Sympatia Trenčín
Club Class VT-116 Orlík 84
8. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club Class LS-3 AI
9. Ľubomír Beluško Jozef Pavlinský Slovakia
Prešov
Club Class C-201B Marianne AM
10. Kubán Marek Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-19 BA6
11. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zamky
Club Class Asw24wl CK
12. Seman Marek Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus CV
13. Surovčík ml. Milan Slovakia
Žilina
Club Class C-101A Pegase EL
14. Jagoš Ján Slovakia
AK Banská Bystrica
Club Class Pik-20 D F1
15. Michalík František Slovakia
Trenčín
Club Class DG300 FM
16. Liška Štefan Slovakia
Trnava
Club Class C101A H
17. Beno Lubomir Slovakia
Partizanske
Club Class Vso10 H6
18. Golc Katarina Slovakia
AK Murska Sobota
Club Class VSO-10 I5
19. Homola Ludovít Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-20 II
20. Vyšný Juraj Slovakia
Záhorácky Aeroklub Senica
Club Class G-303 Mosquito B JS
21. Chabada Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club Class PIK 20 B KM
22. Vašek Bohumil Slovakia
Partizánske
Club Class CENTAIR C-101 AP PEGASE LL
23. Mikuláš Erik Slovakia
Partizánske
Club Class Ls1-f LS
24. Posluch samuel Slovakia
SGC Martin
Club Class LS-4 LX
25. Vaník Bohuslav Slovakia
Očová
Club Class VSO 10 M1
26. Zubak Dusan Czech Republic
AKPT
Club Class VSO-10 M8
27. Toman Martin Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus MJ
28. Sopirjak Jozef Slovakia
Košice
Club Class DG 101G ELAN SX
29. Borcha Juraj Slovakia
Partizánske
Club Class Std. Cirrus 75 WL SZ
30. Krak Rastislav Slovakia
AK Poprad
Club Class G 103 Twin Astir TAT
31. Zelenaj Anton Slovakia
Nové Zámky
Club Class ASW15B TZ
32. Miroslav Mlynárik Slovakia
Banská Bystrica
Club Class G103 Twin Astir VLT
33. Peter Gossányi Slovakia
Nové Zámky
Club Class Discus CS VP
34. Ušiak Peter Slovakia
Aeroklub Banská Bystrica
Club Class Astir CS-77 WW
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Španiel Oldřich Slovakia
Bratislava
Combi Class Duo Discus 2X
2. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi Class Discus C 3D
3. Bernát Dušan Slovakia
SGC Martin
Combi Class Ventus C AD
4. Kronek Daniel Slovakia
SPC MARTIN
Combi Class ventus bt 16.6 dk
5. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi Class Discus2ct 18m JH
6. Lojdl Milan Slovakia
Martin
Combi Class ventus 2cxt MJ1
7. Kotvas Ivan Slovakia
Nitra
Combi Class DG 1000T NIT
8. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi Class Ventus C SF
9. Kollár Michal Slovakia
Poprad
Combi Class Arcus TA3
10. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi Class LS8 YF

Náhradníci

Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub Partizánske letisko Malé Bielice
Kúpelná 106, 958 04 Partizánske Slovakia
tel.: +421 910 990 822 » info@makarenko.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.