Makarenko Gliding 2019 29.06. - 14.07.2019 Partizánske - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
80 0 44 44 36

Riadni pretekári

Club Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Klepac Peter Slovakia
Nitra
Club Class Astir CS 78
2. Ušiak Peter Slovakia
Aeroklub Banská Bystrica
Club Class Astir CS-77 WW
3. Kubán Marek Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-19 BA6
4. Homola Ludovít Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-20 II
5. Zelenaj Anton Slovakia
Nové Zámky
Club Class ASW15B TZ
6. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zamky
Club Class Asw24wl CK
7. Surovčík ml. Milan Slovakia
Žilina
Club Class C-101A Pegase EL
8. Hupka Peter Slovakia
AK Nitra
Club Class C-101A Pegase 101
9. Ľubomír Beluško Jozef Pavlinský Slovakia
Prešov
Club Class C-201B Marianne AM
10. Liška Štefan Slovakia
Trnava
Club Class C101A H
11. Vašek Bohumil Slovakia
Partizánske
Club Class CENTAIR C-101 AP PEGASE LL
12. Sopirjak Jozef Slovakia
Košice
Club Class DG 101G ELAN SX
13. Michalík František Slovakia
Trenčín
Club Class DG300 FM
14. Peter Gossányi Slovakia
Nové Zámky
Club Class Discus CS VP
15. Krak Rastislav Slovakia
AK Poprad
Club Class G 103 Twin Astir TAT
16. Vyšný Juraj Slovakia
Záhorácky Aeroklub Senica
Club Class G-303 Mosquito B JS
17. Miroslav Mlynárik Slovakia
Banská Bystrica
Club Class G103 Twin Astir VLT
18. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club Class LS-3 AI
19. Posluch samuel Slovakia
SGC Martin
Club Class LS-4 LX
20. Mikuláš Erik Slovakia
Partizánske
Club Class Ls1-f LS
21. Chabada Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club Class PIK 20 B KM
22. Jagoš Ján Slovakia
AK Banská Bystrica
Club Class Pik-20 D F1
23. Seman Marek Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus CV
24. Toman Martin Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus MJ
25. Borcha Juraj Slovakia
Partizánske
Club Class Std. Cirrus 75 WL SZ
26. Marinčák Martin Slovakia
Prešov
Club Class VSO 10 10
27. Vaník Bohuslav Slovakia
Očová
Club Class VSO 10 M1
28. Okoš Maroš Slovakia
Prešov
Club Class VSO-10 75
29. Vyletel Jozef Slovakia
Očová
Club Class VSO-10 18
30. Zubák Ján Slovakia
Partizánske
Club Class VSO-10 82
31. Zubak Dusan Czech Republic
AKPT
Club Class VSO-10 M8
32. Golc Katarina Slovakia
AK Murska Sobota
Club Class VSO-10 I5
33. Beno Lubomir Slovakia
Partizanske
Club Class Vso10 H6
34. Szabó Marián Slovakia
Air Sympatia Trenčín
Club Class VT-116 Orlík 84
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Kollár Michal Slovakia
Poprad
Combi Class Arcus TA3
2. Kotvas Ivan Slovakia
Nitra
Combi Class DG 1000T NIT
3. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi Class Discus C 3D
4. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi Class Discus2ct 18m JH
5. Španiel Oldřich Slovakia
Bratislava
Combi Class Duo Discus 2X
6. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi Class LS8 YF
7. Lojdl Milan Slovakia
Martin
Combi Class ventus 2cxt MJ1
8. Kronek Daniel Slovakia
SPC MARTIN
Combi Class ventus bt 16.6 dk
9. Bernát Dušan Slovakia
SGC Martin
Combi Class Ventus C AD
10. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi Class Ventus C SF

Náhradníci

Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub Partizánske letisko Malé Bielice
Kúpelná 106, 958 04 Partizánske Slovakia
tel.: +421 910 990 822 » info@makarenko.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.