Makarenko Gliding 2019 29.06. - 14.07.2019 Partizánske - Slovakia
Archív
Miestne info Program Pretekári Tasky Výsledky Monitor súťaže Dokumenty Počasie Galéria

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
80 0 44 44 36

Riadni pretekári

Club Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Beno Lubomir Slovakia
Partizanske
Club Class Vso10 H6
2. Borcha Juraj Slovakia
Partizánske
Club Class Std. Cirrus 75 WL SZ
3. Chabada Ivan Slovakia
Banská Bystrica
Club Class PIK 20 B KM
4. Golc Katarina Slovakia
AK Murska Sobota
Club Class VSO-10 I5
5. Homola Ludovít Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-20 II
6. Hupka Peter Slovakia
AK Nitra
Club Class C-101A Pegase 101
7. Jagoš Ján Slovakia
AK Banská Bystrica
Club Class Pik-20 D F1
8. Klepac Peter Slovakia
Nitra
Club Class Astir CS 78
9. Krak Rastislav Slovakia
AK Poprad
Club Class G 103 Twin Astir TAT
10. Kubán Marek Slovakia
Bratislava
Club Class ASW-19 BA6
11. Liška Štefan Slovakia
Trnava
Club Class C101A H
12. Ľubomír Beluško Jozef Pavlinský Slovakia
Prešov
Club Class C-201B Marianne AM
13. Marinčák Martin Slovakia
Prešov
Club Class VSO 10 10
14. Michalík František Slovakia
Trenčín
Club Class DG300 FM
15. Mikuláš Erik Slovakia
Partizánske
Club Class Ls1-f LS
16. Miroslav Mlynárik Slovakia
Banská Bystrica
Club Class G103 Twin Astir VLT
17. Okoš Maroš Slovakia
Prešov
Club Class VSO-10 75
18. Peter Gossányi Slovakia
Nové Zámky
Club Class Discus CS VP
19. Posluch samuel Slovakia
SGC Martin
Club Class LS-4 LX
20. Seman Marek Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus CV
21. Sopirjak Jozef Slovakia
Košice
Club Class DG 101G ELAN SX
22. Šrank Miloš Slovakia
Nové Zamky
Club Class Asw24wl CK
23. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club Class LS-3 AI
24. Surovčík ml. Milan Slovakia
Žilina
Club Class C-101A Pegase EL
25. Szabó Marián Slovakia
Air Sympatia Trenčín
Club Class VT-116 Orlík 84
26. Toman Martin Slovakia
Prešov
Club Class Std. Cirrus MJ
27. Ušiak Peter Slovakia
Aeroklub Banská Bystrica
Club Class Astir CS-77 WW
28. Vaník Bohuslav Slovakia
Očová
Club Class VSO 10 M1
29. Vašek Bohumil Slovakia
Partizánske
Club Class CENTAIR C-101 AP PEGASE LL
30. Vyletel Jozef Slovakia
Očová
Club Class VSO-10 18
31. Vyšný Juraj Slovakia
Záhorácky Aeroklub Senica
Club Class G-303 Mosquito B JS
32. Zelenaj Anton Slovakia
Nové Zámky
Club Class ASW15B TZ
33. Zubák Ján Slovakia
Partizánske
Club Class VSO-10 82
34. Zubak Dusan Czech Republic
AKPT
Club Class VSO-10 M8
Combi Class
Priezvisko Meno Krajina / aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný Uhradené štartovné
1. Abonyi Peter Slovakia
Ružomberok
Combi Class Ventus C SF
2. Bernát Dušan Slovakia
SGC Martin
Combi Class Ventus C AD
3. Divoková Viktória Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi Class Discus C 3D
4. Doupal Lubomír Czech Republic
LKKM
Combi Class LS8 YF
5. Kollár Michal Slovakia
Poprad
Combi Class Arcus TA3
6. Kotvas Ivan Slovakia
Nitra
Combi Class DG 1000T NIT
7. Kronek Daniel Slovakia
SPC MARTIN
Combi Class ventus bt 16.6 dk
8. Laho Benedikt Slovakia
Trnava
Combi Class Discus2ct 18m JH
9. Lojdl Milan Slovakia
Martin
Combi Class ventus 2cxt MJ1
10. Španiel Oldřich Slovakia
Bratislava
Combi Class Duo Discus 2X

Náhradníci

Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Aeroklub Partizánske letisko Malé Bielice
Kúpelná 106, 958 04 Partizánske Slovakia
tel.: +421 910 990 822 » info@makarenko.sk » Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010
All rights reserved.